Apie mus

Labas!

Ficus Media - tai drąsi ir savo darbą mylinti komanda, priimanti ir įgyvendinanti inovatyvius internetinės rinkodaros sprendimus. Mūsų komanda atlieka internetinių svetainių, grafinio dizaino, verslo identiteto kūrimo bei kitus darbus. Kiekvienam klientui ieškome naujo, modernaus, nustebinti galinčio sprendimo.

Tikime, kad reklama internete yra esminis šių laikų marketingo komponentas. Todėl kurdami savo darbus visada atsižvelgiame į tai, kokią vartotojo patirtį ir naudą verslui mūsų produktas suteiks.

Mūsų paslaugos

Svetainių kūrimas
Svetainių dizainas
Unikalios svetainių iliustracijos
Svetainių administravimas
Vidinis SEO
Turinio valdymo sisitemos
Puslapių karpymas
Logotipai
Stiliaus knygos
Vizitinės kortelės
Plakatų dizainas
Iliustravimas
Animacija
Aiškinamieji video

Mūsų tikslas

Siekiame, jog inovatyvūs internetinių svetainių ir grafikos dizaino sprendimai turi būti ne privalumas, o mūsų kliento realybė. Priešingai nei dauguma kitų atgyvenusiais šablonais dirbančių internetinio marketingo agentūrų, mes pasiūlysime jums unikalų sprendimą. Mūsų misija - originalumas.

Mūsų vertybės

Kokybė

Neabejojame, kad rezultatas, kurio siekiame nuo pat pirmųjų projekto žingsnių turi būti profesionalus.

Partnerystė

Tikime, jog komunikacija ir bendradarbiavimas - kiekvieno sėkmingo projekto pamatas.

Inovatyvumas

Norime padėti mūsų klientams būti ne tik efektyviems, bet žengti koja kojon su šių laikų technologijomis ir tendencijomis.

Mūsų darbo strategija

Veiklos analizė

Kiekvieno sėkmingo projekto pradžia ir pamatas - išsamus kliento pereikių ir tikslinės auditorijos tyrimas. Struktūrizuodami problemas jas transformuojame į galimybę rasti kūrybingus sprendimus.

Idėja

Koncepcija, kaip atrodys galutinis projektas visuomet aiškesnė ir realesnė kai prieš tai suformuojama ne viena bet kuo daugiau sprendimo varijantų. Darbo eigoje atsižvelgdami į atliktą veiklos analizę, idėją išgryniname.

Prototipavimas

Projekto idėjai sukuriamas turinys ir preliminari išvaizda bei sudaromas veiklos planas. Aktyvai komunikuojant sukuriamas veiklos prototipas, kuris yra bendras kliento poreikių ir mūsų įgūdžių produktas.

Įgyvendinimas

Darbus atliekame naudodami naujausias technologijas ir įrankius. Kurdami internetines svetaines ir grafikos dizaino darbus orientuojamės į šiuolaikiškumą, originalumą ir vartotojo patirtį.

Susisiekime

Susidomėjote mūsų paslaugomis?

SUSISIEKIME!

Mumis pasitiki